Apel o pomoc.

Dodano 2011-12-15

Ośrodek Pomocy społecznej w Pszczynie, włącza się w akcję organizowania pomocy dla rodziny pochodzenia rumuńskiego organizowaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach Dziedzicach.
Małżeństwo rumuńskie, przyjechało do Polski aby pracować i przesyłać środki finansowe dla dzieci pozostałych na terenie Rumunii. Kilka miesięcy temu, mężczyzna został pobity na terenie Pszczyny, przez mieszkańców naszego miasta. W stanie bardzo ciężkim, po pobycie w szpitalu, dzięki woli i zaangażowaniu innych osób, przebywa obecnie na rehabilitacji. Rodzina przygotowywana jest do powrotu do kraju. Obecnie zbierane są środki finansowe przez OPS Czechowice Dziedzice na pokrycie kosztów transportu chorego wraz z żoną do kraju.
Zwracamy się o pomoc dla w/w rodziny w formie rzeczowej oraz żywności. Zbierane są takie produkty żywnościowe  jak: makarony, mleko , kasze, cukier, oleje, konserwy i inne artykuły trwałe.
Potrzebne są także koce, pościel, kołdra, poduszki, pampersy ( dla dorosłego) i odzież. Prosimy o przekazywanie nowych rzeczy.

Dary można składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Pszczynie, ul. Kilińskiego 5a, od poniedziałku do piątku  w godz. 7:30 – 15:30 do dnia 21 grudnia br.

W sprawie ewentualnych wpłat finansowych można  kontaktować się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czechowicach Dziedzicach, ul. Kolejowa 37. Tel. 32 215-44-09

Europejski Fundusz Społeczny

Strona współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Kapitał ludzki
X