Pracownicy socjalni i asystenci rodziny

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

1. Paweł Czeryba

- Wisła Mała
- Wisła Wielka
- Łąka
- Pszczyna - Osiedle Piastów, tj. ulice:

Opolczyka, K. Odnowiciela, K. Sprawiedliwego, B. Śmiałego, H. Brodatego, Dobrawy (z wyłączeniem mieszkań chronionych OPS), W. Łokietka, Ziemowita, Mieszka I, K.Wielkiego, M.C.Skłodowskiej
- Pszczyna – Osiedle Kolonia Jasna – tj. ulice:
Kryształowa, Słoneczna, Turkusowa, Piękna, Zacisze, Ogrodowa, Brylantowa, Krzywa, Radosna, Bratnia,   Wesoła, Złota, Cieszyńska, Księżycowa, Stalowa, Żelazna, Srebrna, Kosmonautów, Granitowa, Serdeczna, Przyjaźni, Bursztynowa, Szmaragdowa, Koralowa, Rubinowa, Gwiaździsta, Marmurowa, Perłowa, Zdrojowa, Grzebłowiec, Diamentowa, Kwarcowa

2. Izabela Simonicz

- Piasek
- Czarków        
- Pszczyna-  część Osiedla Powstańców Śląskich ("Poligon"), tj. ulice:
część Górnośląskiej, Lercha, Plebiscytowa, Pośpiecha, Cichego, Sejmu Śląskiego, Bielasa,
Szczepańczyka, Musioła, Uł. Pszczyńskich, Ligonia, Szendery, Krzyżowskiego, J. Kupca, Golusa, Rogalińskiego, Damrota, Imieli, Mielęckiego, Zgrzebnioka, Zemboka, Ficka, Kędziora, Bożka, Grzegorzka, K. Miarki, Stalmacha, Lompy, Fizi, Matejki, Dunikowskiego, Katowicka 9 od ronda przy ul. Katowickiej), Brandysa, Łucznicza, Strzelecka, Łowiecka, Myśliwska, Chopina (numery parzyste)
- Pszczyna – Osiedle Kępa - tj. ulice:
Bielska, Sznelowiec, Francuska, Żorska do nr 17, Wodzisławska, Szaraków, Krucza, Słowicza

3. Edyta Maindok

- Ćwiklice
- Studzienice
- Rudołtowice
- Jankowice

- Pszczyna - Osiedle Daszyńskiego tj. ulice:
Fredry, Orzeszkowej, Wyspiańskiego, Reymonta, Sienkiewicza, Żeromskiego, Krasińskiego, Konopnickiej, Mickiewicza, Asnyka, Stanisława Lema, Iwaszkiewicza, Staszica, Morcinka, Reja, Słowackiego
- Pszczyna- Osiedle Chóchółka, tj. ulice:
Męczenników Ośw., Nałkowskiej, Prusa, Broniewskiego,  Brzechwy, Kochanowskiego, Tuwima, Chóchółka, Czajkowskiego, część Górnośląskiej

4. Kornelia Długosz

- Poręba    
- Brzeźce            
- Studzionka
- Pszczyna - Osiedle Siedlice tj. ulice:
Korfantego, Sobieskiego, Jagiełły, Bednorza, Bogedaina
- Pszczyna - Osiedle Podstarzyniec tj. ulice:
Braci Jędrysików, Harcerska, Ułańska, Zuchów, Hubalczyków, Czwartaków, Szarych Szeregów,  Hetmańska, , Pionierów, Hallera od nr 18, Pukowca, Druhów, Huzarska, Kasztelańska, Kosynierów, Roehricha, Bieruńska od nr 34

5. pracownik w zastępstwie

- Pszczyna - Osiedle Stara Wieś tj. ulice:
Żorska od nr 18, Czereśniowa, Rybnicka, Spacerowa, Cegielniana, Poziomkowa, Skromna, Gajowa, Żytnia, Malinowa, Hodowców, Pszenna, Paderewskiego, Morelowa, Bociania, Leśna, Wspólna, Ziołowa, Zielona, Staromiejska, Miodowa, Gołębia, Rolnicza, Karłowicza, Moniuszki, Wiśniowa, Skowronków, Cicha, Sadowa, Bażantarnia, Bat. Chłopskich, Doświadczalna, Zbożowa, Rzepakowa, Łanowa, Okopowa, Różyckiego, Sygietyńskiego, Chopina (nr nieparzyste), Cyprysowa, Modrzewiowa, Św. Jadwigi, Jesionowa, Szymanowskiego, Porzeczkowa
- Pszczyna – Osiedle Polne Domy tj ulice:
Polne Domy,     Żeglarska, Piechurów, Grenadierów, Saperska, Czołgistów, Lotników, Marynarzy, Studzienicka, Piaskowa (lewa strona)
- Pszczyna – Osiedle Śródmieście tj ulice:
Targowa, Plac Targowy, Plac Kuczery, Kilińskiego, Młyńska, Józefa Brudnego, Zamenhofa, Kościuszki, 3 Maja, Batorego, Dworcowa, Sokoła, Kilińskiego, Antesa
- Pszczyna, Stare Miasto tj.  ulice:
Bramkowa, Gancarska, Piekarska, Basztowa, Bednarska, Bankowa, Rynek, Poniatowskiego, Rymarska, Strażacka, Kopernika, Wojska Polskiego, Piwowarska, Piastowska, Tkacka, Warowna, Chrobrego
- Pszczyna - Osiedle Piłsudskiego tj. ulice:
Narcyzów, Krokusów, Tulipanów, Bratków, Różana, Storczyków, Złocieni, Maków, Astrów, Parkowa, Katowicka - prawa strona (od ronda przy ul. Bieruńskiej), Partyzantów, Sucharskiego, Bieruńska do nr 30, Hallera  do nr 17
- SZPITAL - ZPO

 

DZIAŁ USŁUG

1. Monika Kaczmarczyk - aspirant pracy socjalnej

2. Karolina Reimer - osoby bezdomne i schronienia, mieszkania chronione, usługi opiekuńcze, domy pomocy społecznej

3. Krzysztof Rychlik - osoby bezdomne i schronienia, mieszkania chronione, usługi opiekuńcze, domy pomocy społecznej

4. Anna Skowrońska - osoby bezdomne i schronienia, mieszkania chronione, usługi opiekuńcze, domy pomocy społecznej

5. Michalina Glińska - Klub Seniora

 

DZIAŁ PRACY SOCJALNEJ

1. Kaja Bielecka - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

2. Aleksandra Faron - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

3. Anita Imiołczyk - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

4. Marcin Kapica - przemoc w rodzinie, procedura "Niebieskiej Karty"

5. Paulina Pawlusiak - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

6. Ewa Serafin - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

7. Alicja Wykręt - przemoc w rodzinie, procedura "Niebieskiej Karty"

8. Izabela Zabłocka - praca socjalna na terenie Gminy Pszczyna

 

Asystenci rodziny

1. Marzena Drobiec

2. Angelina Kraczkowska

3. Zuzanna Poźniak

4. Paulina Wagstyl-Soloch

Europejski Fundusz Społeczny

Strona współfinansowana przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Kapitał ludzki
X