Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, działając w imieniu Samorządu Województwa Śląskiego, ma zaszczyt serdecznie zaprosić do udziału we wspólnych obchodach „Śląskiego Miesiąca Rodziny” w 2026 roku.
Podobnie jak w roku ubiegłym, inicjatywa ta ma na celu podkreślenie niezwykle istotnej roli, jaką rodzina pełni w życiu społecznym, a także zwrócenie uwagi na znaczenie działań samorządów w tworzeniu przestrzeni przyjaznej rodzinie oraz warunków sprzyjających prawidłowemu funkcjonowaniu rodzin i wszystkich ich członków.
Liczymy na Państwa udział oraz aktywne włączenie się w obchody „Śląskiego Miesiąca Rodziny” w 2026 roku.
Więcej informacji - https://rops-katowice.pl/2026/05/26/obchody-slaskiego-miesiaca-rodziny-2026/












