Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie informuje, że od 1 lipca 2026 do 31 sierpnia 2026 można składać wnioski o bon ciepłowniczy.
Do bonu ciepłowniczego będą uprawnione gospodarstwa domowe:
- które korzystają z ciepła systemowego (sieciowego) dostarczanego przez przedsiębiorstwo energetyczne
- które płacą za ciepło powyżej 170 zł/GJ netto
- których dochód wynosi 3272,69 zł netto na osobę w przypadku gospodarstw domowych jednoosobowych lub 2454,52 zł netto na osobę w przypadku gospodarstw wieloosobowych
UWAGA!
Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie wydane przez zarządcę budynku o korzystaniu z ciepła systemowego i jednostkowej cenie ciepła netto.
Więcej informacji na naszej stronie:
https://opspszczyna.pl/strona-3439-bon_cieplowniczy.html












